DIPO reality CZ s.r.o.
Dlouhá 108, Zlín
Tel: 577 210 487
hledám nabízím Oceňování nemovitostí Financování nemovitostí kontakt
logo
prodej
rodinné domy
byty
rekreační objekty
pozemky
komerční objekty
ostatní
pronájem
rodinné domy
rekreační objekty
byty
pozemky
komerční objekty
ostatní


kontakt

kde nás najdete

DIPO reality CZ s.r.o.
Dlouhá 108
760 01
Zlín
IČ: 269 64 228
E-mail: dipo@volny.cz
Tel: 577 210 487
Fax: 577 210 487
Mobil: 603 851 522

DIPO reality CZ s.r.o. - o firmě


RK DIPO - zlínská realitní a inženýrská kancelář působí na realitním trhu ČR v různých právních formách již od roku 1991, v současnosti jako DIPO reality CZ s.r.o.

Kancelář zajišťuje komplexní služby na trhu s nemovitostmi po celé ČR. Kancelář vystupuje vždy jen v pozici nestranného zprostředkovatele, který hájí zájmy obou stran - klientů, vstupujících do kontraktu. Při práci je vždy kladen velký důraz na individuální přístup ke klientovi a kvalitu poskytované služby.


DIPO reality CZ s.r.o. je prezentována na vlastních internetových stránkách www.DIPO-rk.cz (tyto stránky) a významných realitních serverech, kde prezentuje svoji nabídku. Trvale pak na realitním serveru www.nemovitosti.cz. Kancelář spolupracuje na základě smluv se seriózními subjekty, působícími na trhu nemovitostí, realitními kancelářemi a správci nemovitostí.

V souvislosti se svojí činností je rozvinuta spolupráce s katastrálními, obecními, stavebními a finančními úřady. Kancelář zajišťuje právní servis ve spolupráci s notáři a advokáty v celé ČR.


Při financování nemovitostí a developerských projektů spolupracuje kancelář se všemi bankami a stavebními spořitelnami v ČR.


Pro tyto účely jsou kanceláří zpracovávána tržní ocenění nemovitostí na základě koncesní listiny a certifikátu ve smyslu zákona O oceňování majetku č. 151/97 Sb. vlastními silami, nebo spolupracovníky certifikovanými Bankovním institutem.


Dále kancelář vypracovává znalecké posudky o cenách nemovitostí a technické posudky pro účely převodů nemovitostí, exekutory a soudy.


Kancelář zpracovává na základě vlastní autorizace a ve spolupráci s architekty a projektanty návrhy a projektovou dokumentaci staveb, zajišťuje inženýrskou činnost pro klienty, včetně vlastní realizace staveb.


Služby realitní kanceláře DIPO reality CZ s.r.o.


© 2007 DIPO reality CZ s.r.o. Powered by Jan Kartousek